ZAJĘCIA MUZYCZNE
DLA CAŁEJ RODZINY

muzyka, taniec, śpiew

Elementy muzyki, tańca i śpiewu
Muzykowanie wraz z dzieckiem

Czy wiesz, że?

Według psychologii muzyki najbardziej wrażliwy okres na pierwsze zetknięcie z muzyka zaczyna się już od urodzenia dziecka, dlatego prowadzimy także zajęcia dla dzieci od 0 do 3 roku życiu.

Dlaczego muzyka to dobry pomysł?

Kontakt z muzyką jest jedną z najlepszych form rozwoju małego dziecka (a wiedzieli to już starożytni filozofowie!)

Pogłębia więzi rodzinne
Uwalnia hormony szczęścia
Odpręża
Kształci

To muzyka przyspiesza rozwój mózgu

a co za tym idzie – rozwój mowy, zdolności motoryczne, koordynację, rozwój psychiczny, a szczególnie wrażliwość i empatię.
A jeśli temu muzykowaniu towarzyszy bliskość Mamy, Tata, czy też Babci lub Dziadka, to już mamy pełnię szczęścia!

image

Dołącz i Ty!

Przez nasze zajęcia przewinęły się już setki mniejszych i większych Muzykantów

Jak wyglądają zajęcia?

Nasze zajęcia łączą w sobie wszelkie możliwe formy aktywności muzycznej – śpiew, taniec, grę na instrumentach. Wszystko oparte o wartościowe przykłady muzyki ludowej, artystycznej lub naszej, autorskiej. W zajęciach wykorzystujemy elementy metody E. Gordona, W. Sherborne, C. Orffa, E. Dalcroze.

image

Zapewniamy instrumenty

Dla każdego uczestnika, aby cała grupa mogła wspólnie muzykować.

Oferujemy Wam autorki program

Program zajęć muzycznych dla dzieci, podczas których wprowadzimy najmłodszych w świat muzyki poprzez różnego rodzaju aktywności muzyczne: śpiew, gra na instrumentach, taniec, a wszystko to z wykorzystaniem wartościowej muzyki klasycznej i ludowej. zajęcia łączą w sobie wszelkie możliwe formy aktywności muzycznej – śpiew, taniec, grę na instrumentach. Wszystko oparte o wartościowe przykłady muzyki ludowej, artystycznej lub naszej, autorskiej. W zajęciach wykorzystujemy elementy metody E. Gordona, W. Sherborne, C. Orffa, E. Dalcroze.

Kwalifikacje

Z miłością do muzyki

  • Absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach
  • Dyplom magister sztuki
  • Nauczycielki w szkołach podstawowych, muzycznych, specjalnych, przedszkolach

Jesteśmy absolwentkami Akademii Muzycznej w Katowicach, z dyplomami magistrów sztuki, ukończyłyśmy ponadto liczne kursy z metod nauczania muzyki. Nasze zajęcia prowadzimy zgodnie z kanonem nauczania, opierając się na metodach Edwina Gordona, Zoltana Kodalya, Weroniki Sherborn, Carla Orffa. Jesteśmy jednocześnie nauczycielami w szkołach podstawowych, muzycznych, specjalnych. Pracujemy również zajęcia w przedszkolach.

Scroll to Top